Kursy języka polskiego w Łodzi

Szukasz kursu języka polskiego? Świetnie trafiłeś! Together to więcej niż renomowana sieć szkół językowych w największych miastach Polski – to przede wszystkim zespół doświadczonych profesjonalistów. Oferujemy szeroki zakres kursów – od grupowych po indywidualne, w tym specjalistyczne kursy branżowe i medyczne, dedykowane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jako oficjalne centrum egzaminacyjne z akredytacją MEN, NAWA i TELC, umożliwiamy zdobycie międzynarodowo uznanych certyfikatów.
Kursy języka polskiego
Stacjonarne
Najlepsze kursy jezyka polskiego w naszych szkołach w Warszawie, Krakowie, we Wrocławiu i w Łodzi.
Więcej
On-line
Ucz się wygodnie z każdego miejsca na ziemi!

Więcej
Bezpłatne lekcje dodatkowe
Piątkowe konwersacje, sobotnie spacery, warsztaty fonetyczne i literackie – to tylko część dodatkowych atrakcji, które czekają na Ciebie w Together!
Mocne argumenty by wybrać Together
Akredytacja Kuratora Oświaty
Oficjalny ośrodek egzaminacyjny
Egzaminy TELC
12 lat doświadczenia
4 własne placówki
Legalizacja na podstawie kursów
Kim jesteśmy?
W Together, za sukcesem stoją wykwalifikowani lektorzy i metodycy, którzy pasjonują się komunikacją międzykulturową i dostosowują nauczanie do potrzeb uczniów. Nasze komunikatywne podejście skupia się na praktycznym użyciu języka i budowaniu pewności siebie, tworząc motywującą i przyjazną atmosferę. Dzięki ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych metod, nasza metodyka przekłada się na wysoką efektywność nauki, co jest potwierdzone pozytywnymi opiniami studentów i ich sukcesami na egzaminach. Together tworzymy także dzięki cudownym miejscom, w których zlokalizowane są nasze szkoły, oraz niezbędnej pracy naszych multijęzycznych administratorek, które dbają o każdy szczegół i atmosferę, inspirując do nauki i rozwoju.

Współpracujemy z najlepszymi

Zapraszamy do kontaktu w dni robocze między 9:00 a 19:00

Nasze sale można wynająć!
Więcej informacji na temat wynajmu naszych sal na stronie
Made on
Tilda