Państwowy egzamin certyfikatowy
Szkoła Języka Polskiego Together jest podmiotem uprawnionym do organizowania państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego na poziomach B1, B2 oraz C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.
Przeprowadzamy egzaminy w trzech miastach: w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Dążymy do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności, aby nasi klienci mogli skupić się na egzaminie bez dodatkowych zmartwień.
Nasze sale są przestronne i starannie przygotowane, zapewniając komfortowe warunki do zdawania egzaminów. Wyposażone są w zaawansowane systemy klimatyzacji i doskonałe wygłuszenie dźwięku, co gwarantuje optymalne warunki do skupienia. Nasza profesjonalna komisja egzaminacyjna oraz troskliwi organizatorzy są zawsze gotowi służyć pomocą, co dodatkowo potwierdza naszą renomę jako lidera w organizacji egzaminów certyfikatowych.
Nie czekaj! Zapisz się na egzamin już dziś i dołącz do grona osób, które osiągnęły swój językowy cel z naszą pomocą. W Together zapewniamy warunki, które sprzyjają sukcesowi każdego kandydata.
Najbliższy termin egzaminu:
16-17 listopada 2024 r.
Certyfikat z egzaminu państwowego B1 jest wymagany do ubiegania się o kartę rezydenta oraz składania wniosków o obywatelstwo polskie. Z kolei certyfikat na poziomie C1 uprawnia do studiowania na polskich uczelniach na takich samych zasadach jak obywatele Polski.
Poniżej odpowiadamy na najczęstsze pytania:

EGZAMINY W TOGETHER

Zapraszamy do kontaktu w dni robocze między 9:00 a 19:00

Nasze sale można wynająć!
Więcej informacji na temat wynajmu naszych sal na stronie
Made on
Tilda