Medyczny kurs języka polskiego

Kurs języka polskiego w medycynie, przeznaczony jest dla pracowników służby zdrowia dążących do nostryfikacji dyplomu i rozbudowy słownictwa medycznego. Zaczyna się od poziomu B1 i trwa 72 godziny lekcyjne. Skupia się na nauce specjalistycznego słownictwa. Program, stworzony przez doświadczonych lektorów specjalizujących się w tematyce medycznej, gwarantuje wysoką jakość i skuteczność. Kurs nie tylko umożliwia pracę jako lekarz w Polsce, ale także przygotowuje do egzaminów lekarskich, oferując wsparcie w realizacji zawodowych aspiracji.
Kurs trwa jeden 3,5 miesiące, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w wymiarze 4 godzin lekcyjnych każdorazowo.
Medyczny kurs języka polskiego
3,5 miesięcy / 1 poziom / 72 godziny lekcyjne
2100
PLN
Medyczny kurs języka polskiego
2100 PLN
3,5 miesięcy / 1 poziom / 72 godziny lekcyjne

2100 PLN
2100
PLN
PLN

Dostosowane podejście do nauki języka polskiego.

W naszej ofercie kursów grupowych, wszystkie poziomy nauczania są zorganizowane zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ). Ze względu na różnice w strukturach językowych oraz specyficzne wyzwania, jakie stawiają różne języki ojczyste uczestników, dokonujemy podziału grup nie tylko na podstawie poziomu zaawansowania, ale również w zależności od pochodzenia językowego uczniów.

Dla zwiększenia efektywności procesu nauczania, kursy do poziomu B1 dla osób mówiących językami słowiańskimi oraz niesłowiańskimi są prowadzone oddzielnie. Osoby mówiące językiem słowiańskim potrzebują średnio 80 godzin lekcyjnych, aby opanować poziom A1, podczas gdy uczestnicy niesłowiańskojęzyczni wymagają 160 godzin. Ta różnica w liczbie godzin utrzymuje się również na poziomie A2. Na poziomie B1 wszystkich uczestników, niezależnie od ich języka ojczystego, obejmuje 80 godzin nauki, natomiast na poziomie B2 koniecznych jest już 160 godzin.

Mocne argumenty by wybrać Together
Akredytacja Kuratora Oświaty
Oficjalny ośrodek egzaminacyjny
Egzaminy TELC
12 lat doświadczenia
4 własne placówki
Legalizacja na podstawie kursów
Kim jesteśmy?
W Together, za sukcesem stoją wykwalifikowani lektorzy i metodycy, którzy pasjonują się komunikacją międzykulturową i dostosowują nauczanie do potrzeb uczniów. Nasze komunikatywne podejście skupia się na praktycznym użyciu języka i budowaniu pewności siebie, tworząc motywującą i przyjazną atmosferę. Dzięki ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych metod, nasza metodyka przekłada się na wysoką efektywność nauki, co jest potwierdzone pozytywnymi opiniami studentów i ich sukcesami na egzaminach. Together tworzymy także dzięki cudownym miejscom, w których zlokalizowane są nasze szkoły, oraz niezbędnej pracy naszych multijęzycznych administratorek, które dbają o każdy szczegół i atmosferę, inspirując do nauki i rozwoju.

Współpracujemy z najlepszymi
Oferta
Stacjonarne kursy języka polskiego
Ucz się języka w naszych szkołach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz w Łodzi
Kursy języka polskiego on-line
Ucz się wygodnie z dowolnego miejsca na świecie
Egzaminy

Przygotuj się i zdaj egzamin państwowy lub TELC

Zapraszamy do kontaktu w dni robocze między 9:00 a 19:00

Nasze sale można wynająć!
Więcej informacji na temat wynajmu naszych sal na stronie
Made on
Tilda